22 Ocak 2014 #2249896

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor!

06/12/2013 tarihinde aralık ayı ekstreme 75,00 TL ve 35,00 TL olmak üzere toplam 110,00 TL üyelik ücreti yansıtılmıştır. 2004 yılından bu yana bankanın kredi kartını kullanıyorum. Bugüne kadar ödemelerimi düzenli olarak yaptım. Önceki yıllar incelendiğinde kartıma ait üyelik ücretinin benim talebimle iptal edildiği tarafınızdan görülecektir.


Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerinizi arayarak üyelik ücretlerinin iptalini talep ettim. Ancak olumlu yanıt alamadım. Bu nedenle kartımı iptal ettirdim. Konunun tarafınızdan değerlendirilerek üyelik ücretlerinin iptal edilmesini ve kartlarımın açılmasını talep ediyorum.

Fahri 47 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön