31 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Aldı

Kullandığım kredi kartı aidatlarından bıkmış durumdayım. Ben kartı kullandıkça Yapı Kredi Bankası'na kazanç temin ettiğimi zannederken, banka benden kullanma cezası olarak, her yıl üyelik aidatı adı altında para almakta. Birkaç yıl önce de yine aidatla ilgili sorunum yüzünden mahkeme kararı ile on yıl öncesine dönük ödediğim aidatları geri aldım. Buna rağmen banka, her yıl aynı olayı tekrarlıyor. Çoğunluk bu konudan şikayetçi olduğuna göre kesin ve kalıcı bir çözüm getirmekte büyüklerimizin vazifesi olmalıdır.

Erkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Erkan18 Şubat 2014

    Sayın yetkili, Bankanın benim için ürettiği çözüm, 90 gün içinde Kredi kartı ile 2850 Liralık harcama yaparsam 75 liralık yıllık aidat ücretini almayacakları dır. Benim bu parayı harcıyacak gücüm olsa, 75 lirayı ödemekten kaçmam ki... Saygılarımla.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön