15 Mart
Yorum Yap
#11719733

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Aldı!

Yıllarca çalıştığım Yapı Kredi Bankası bu ay bana 142 TL üyelik ücreti yansıttı. Müşteri hizmetlerini aradım yok kazanılan bonuslardan düşeriz yok 142 TL üyelik ücretinin 3'de 2 öderiz kart 6 ay açık kalmak şartıyla denildi. Ben zaten devamlı kartı kullanan kişiyim zaten yaptığım alışverişten banka ücret kazanıyor üstüne benden üyelik ücreti almak ne anlamıyorum. Yıllarca çalıştığım bankanızın kartını kapattım böyle böyle müşteri kaybediyorsunuz.

Sefa Sefa 274 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Mart

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları