30 Ağustos 2013 #1984791

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Aldı!

Bu ay gelen ekstreme 60 TL üyelik ücreti yansıtılmış. Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisinin bana söylediği ise ya kazandığım puanlardan düşülecek ya da 3 ayda 3 bin TL harcama yapacağım. Kabul etmezsem bu parayı ödemek zorundayım. Hiçbir banka kartını aktif olarak kullanan müşterisine harcama yapmaya zorlayamaz.


Geçen sene aynı şikayet üzerine bankayı aradığımda kartı kapatmak istiyorum seneye aynı işlemlerle uğraşamam dediğimde ise müşteri temsilcisinin bana söylediği, ücret talep edilmesi durumunda arayın iadesi yapılır sözüydü ki bu söylentilerden eser yok. Şimdi o ücreti ödeyeceğim. Kartımı kapattım ve Yapı Kredi Bankası asla çalışmayacağım bankalardan biri olacak.

Koray 57 Okunma

Cevaplar

  • Koray12 Aralık 2013

    Firma sorunuma otomatik cevap vermekten başka hiç bir şey yapmamıştır.

  • Koray05 Eylül 2013

    ne çözüm var ortada ne de başka bir şey. bankanın konuyla ilgisi yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön