4 g
Yorum Yap
#11445510

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

Kredi kartının limiti 600 TL ve benden şaka gibi 90 TL kart ücreti kesildi. Bu şikayetimi yasal mercilerde dahil her yere taşıyacağım. Üstelik bir de maaş müşterisiyim. Sene 2019, kart ücreti kesen başka bir banka var mı acaba. Diğer bankalar yalvarıyor kredi kartı çıkartın diye, bunlarda elindeki müşteriyi nasıl kaçırırız derdinde galiba. 10 seneyi geçkin bu kartı kullanıyorum. Bundan önce kesilen kart ücretleri yansıtılmıştı, yeniden yansıtılmasını istiyorum.

Nuri Nuri 143 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi2 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Nuri4 g

    Bana olumsuz bir standart mail atacaksanız hiç atmayın. Bu paranın iadesini talep ediyorum...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler