25 Ekim 2016 #6777013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti

Yapı Kredi Bankası 11.10.2016 tarihinden kredi kartı yıllık üyelik ücreti adı altında 95 TL eklenmiş. Bu ücretin iptalini istiyorum. Her yıl bu konuyu tartışmaktan sıkıldım. Posta almam kart almam Bu ücret neyin ücreti? Neyin üyeliği? Bu üyelik ücretini kabul etmiyorum. Her yıl bu böyle devam edecekse kart ücreti olmayan bir sürü kredi kartım var onlarla devam edeceğim.

Volkanhoroz 225 Okunma

Cevaplar

  • Volkanhoroz28 Ekim 2016

    Bize yazın kısmına şikayetimi 3 defa doldurduğum halde şikayet bankamıza ulaşmamıştır! Mesajı aldım. Telefonda sürekli bekliyoruz. Nasıl çözülecek bu durum?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön