04 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı ve İnternet Bankacılığı!

Yapı Kredi Bankası kredi kartı üyelik aidatı ile ilgili tarafıma bedel yansıttı. Ben de iadesi ve kartı kullanıma devam ile ilgili kendilerini aradım. Önce çıkan kadın iptal edemeyeceklerini söyledi gayet lakayt bir tavırla şartlar öne sürdü. Ancak ben bunun yasal olmadığını ve kişiye has bu hizmeti aldıklarını belirttim ki geçen sene de benzer sebeple benden para talep etmişler sonra iptal etmişlerdi.


2. kez aradım 30/03 tarihinde 16:36 civarı .çağrı merkezindeki bey en son bana 10 dk yı geçtiği için telefonu yüzüme kapamak istedi. ayrıca şikayet bildirmek istediğimden geçersiz sebepleriniz var 'a getirerek şikayet kaydımı almadı. Şikayet beğendiremedim. Bankaya mail attım ancak yanıt yok.

Selda 31 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön