15 Mart
Yorum Yap
#11719196

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ücreti Alıyor!

Bu bankadan son 3-4 yıldır kullandığım kredi kartına geçen yıl 200 TL kart ücreti kesildi.
Bunu birkaç kez arayıp talep etmeme rağmen iade etmediler. 3-4 yıldır birçok kredi kartım olmasına rağmen sadece bu bankaya ait kredi kartını kullanıyordum ve çok aktif kullanıp, aylık ortalama 3 bin lira ödemem rağmen, bu 4 yılda yüzbinliradan fazla bu kartı kullandığım anlamına gelir ve her ay borcun tamamını geciktirmeden gününde ödememe rağmen banka kart ücretini iade etmedi, son aradığımda iptal edeceğimi söyledim müşteri hizmetleri temsilcisi önce iade edelim dedi ben nasıl yani daha önce aradığımda iptal edemeyeceğini söylemiştiniz dedim tamam o zaman iptal edelim dedi. Aldığımdan beri kredi kartını hiç kullanmadığım bir diğer banka aynı ay içinde iptal etmemem karşılığında 150 TL puan hediye ederken ayda 3bin ortalama ile kullandığım Yapı Kredi Bankası hiçbir müşteriyi memnun etme çabasında bulunmadı. Keşke yıllarca bu bankanın kartını kullanıp bütün alışverişimi bu banka ile yapmasaydım.

Erman Erman 237 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Erman17 Mart

    Kartınızı iptal etmişsiniz iade artık yapılamaz gibi bir cevap dondu. Şikayetimde zaten kartı iptal talebi yaptığımı belirtmiştim. Şikayetimde bunca yildir aktif olarak kullanmama rağmen bankanın talebime ilgisizliği idi. Şikayet metnim bile düzgün okunmamış anlaşılan. Zaten kart açıkken iade yapılmadığı için şikayet ediyorum kartınız kapalı artık iade yapılamaz gibi bir cevap yazıp bir de 1 2 kanun maddesi refere edip ilgili devlet makamlarına başvurabilirsiniz denmiş. Bem parayı iade istemiyorum okuyun önce şikayeti. İlgisiz tavrınızdan şikayet ediyorum özrünüz kabahatinizden beter. Özetle banka etmiyoruz iade istediğiniz yere başvurun demiş. Sizin olsun 200 lira.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mart

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları