13 Şubat 2014 #2291963

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Talebine Olumsuz Yanıt!

Yapı Kredi Bankası'na zaruri nedenlerden dolayı kısa bir süre sonra maaş hesabım bağlanacak, bu nedenle tüm TL ve $ hesaplarımı, otomatik ödemelerimi ve kredi kartımı bu bankaya taşımak istedim, henüz maaş hesaplarımız oluşmadığı için en azından bu işlemlerin bir kısmını aktarabilmek için kendilerine kredi kartı başvurusunda bulundum.


Kartm geldiğinde de diğer bankadaki tüm hesaplarımı ve kredi kartımı kapatmayı düşünüyordum, fakat yasal limit boşluğum bulunmadığı nedeniyle olumsuz dönüş yaptılar, benim anlamadığım maaşımın en az 2 3 katı kadar kredi kartı limiti hakkım varken şu an tek bir bankada sadece maaşım kadar limitte 1 adet kredi kartım var, nasıl boşluk olmadığına karar verebildiler?

Özge 532 Okunma

Cevaplar

  • Özge19 Şubat 2014

    Firma bugün beni arayıp yine geçerli bir neden sunamamıştır, kendilerine yasal limit boşluğumun bulunmaması gibi bir durumun söz konusu olamayacağını belirttiğim halde neden böyle bir dönüş yaptıklarını açıklayamadılar, zaten bu yasa sadece yapı kredi için değil tüm bankalar için geçerli olduğundan böyle bir limit boşluğum olmasa şuan kullandığım kredi kartı için sürekli olarak limit artış teklifinde bulunamazlardı, detaylı bilgi verilmesini talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön