20 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Talebinde Bulunulmadığı ve Özellikle Belirtildiği Halde Gönderilen Kr

20/06/2016 tarihinde 0216 587 48 00 numaralı hattan aradılar kredi kartı talebinde bulunduğumdan müşteri memnuniyeti için anket doldurduklarını belirten bir telefon geldi. Hiçbir şekilde YKB bankasından kredi kartı talebinden bulunmadım. Şubeyi aradığımda konuyla ilgili kimseye ulaşamadım ve çözüme kavuşturamadım. Nasıl oluyor da başvuru yapmadığım halde kredi kartı adıma çıkarılıyor.

Oznur 8.795 Okunma

Cevaplar

  • Oznur24 Haziran 2016

    Sayın ilgili, numaralarınız zaten internette mevcut tabii ki aradım herkes birilerine aktarıyor ve hat düşüyor. Sonuç olarak hata sizin hatanız ve bugün kart geldi iade ettim. Çalışanlarınız kredi vs. İçin sürekli arıyorlar. İptali için çalışanlarınıza bir zahmet bildirimde bulunursanız ilgilensinler

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön