28 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Sözleşmesini Kaybetti!

Temmuz ayı içerisinde söz konusu banka tarafından talebim dışında yollanan bir kredi kartını kabul ettim ve sözleşmesini imzaladım, ancak kredi kartım 2 ay boyunca açılmayınca yaptığım başvuru sonucu sözleşme ulaşmadığından kartı hizmete açmadıklarını öğrendim.


Kartı kapattırdım, ancak ısrarlı taleplerime rağmen banka 4 aydır sözleşmenin "yoğunluk" sebebiyle kuryede olduğunu söylüyor.Bu nasıl bir yoğunluktur ki 4 aydır sözleşme Ankara'dan İstanbul'a gidememektedir? Kayıp olan bu sözleşmede kimlik numaram, imzam vb. gibi çok hayati bilgiler bulunmaktadır, bu evrak kötü niyetli kişilerin eline geçerse uğrayacağım maddi ve manevi zararları kim tazmin edecek?


Bu sorularıma acil yanıt bekliyorum.

Oğuz 61 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz09 Kasım 2013

    Şikayetin yapıldığı tarihten beri otomatik cevap dışında Yapı Kredi Bankasından herhangi bir dönüş alamamış durumdayım, şikayetime sebep olan olay üzerinden 4 ay geçmiş durumda, bankanın müşterisine olan ilgilisi konusunda çok iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön