04 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ödemesi!

Gerçekten çok yoruldum sizi aramaktan. Telefona çıkan her agent farklı bilgi veriyor. Geçen gün çağrı merkezinizi aradım ve iki siteden artı bakiyem olduğunu borcumdan düşüp düşmediği ne kadar ödeme yapmam gerektiğini sorduğumda 185 TL civarında iletti ve bana gelen tutar 237 TL! Dalgamı geçiyorsunuz? Benim Hepsiburada.com ve başka siteden 144+52 toplam da 196 TL artı bakiyem vardı nerede bu?

300 TL ödedim borcum düşmüştü sonra bir baktım yine 400 TL'ye çıkmış ve ödediğim borç düşmemiş. Bana acil dönüş yapın yoksa farklı yollarda arayacağım hakkımı. Ama doğru bilgi veren bir yetkiliniz arasın. Yeni işe aldığını tecrübesiz Agent aramasın beni! bide saçma sapan faizler eklemişsiniz.

Mehmet 217 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Mehmet14 Mart 2015

  İnsanları kandırmakla çok iyi yollar edinmişsiniz. CEO nu zuda ulaşacağım bu kartlarımı da yakacağım

 • Mehmet11 Mart 2015

  Nefret ettirdiniz lanet olsun size arayın beni! Bu bahanelerle bekletmeyin. Ne değerlendirmeymiş kaç yıl bekleyeceğiz? Bana +144 ve +52 nin nereye gittiğinin hesabını verin. o bana 185 TL ödeyeceksiniz diyen bilinçsiz acemi agent ınızı sorgulayın neden bana öyle demiş. Neden ben 237 TL ödedim. Agent bana alacak bakiyeniz borçtan düştü dedi yalan dolan. Ben 300 TL ödedim borcum düşmesi gerekirken arttı bana hesap verin, bahanelerle bekletmeyin.

 • Mehmet06 Mart 2015

  Dalgamı geçiyorsunuz mail bile gelmemiş beni maille kandırmaya çalışmayın beni adam gibi biri arasın. Sorularıma cevap versin. Arayın beni Acil. Ödemeyeceğim bu borcu. En yakın bankaya gider bankayı yerle bir ederim.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 04/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön