09 Eylül 2013 #2002067

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limit Artırım Talebime Cevap Vermedi!

05.09.2013 tarihinde fax çekerek maaş bordromu ve dilekçe ile kredi kartı limit arttırımı talep etmiş olmama ve 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacağı bildirildiği halde ; müşteri temsilcisi arkadaşlarla görüştüğümde herhangi bir bilgileri olmadıklarını söylüyorlar.


Yıllardır tek kredi kartı olarak tercih ettiğim ve aylık harcamamın 1500 tlnin altına düşmediği, dönem borçlarını günü gelmeden yatırmış olduğum bankanın; bu kadar uzatması hoş değil.


Bugün içerisinde kredi kartımın limitinin arttırılıyor olması benim için hayati önem taşıyor. Yarın olması hiçbir şey ifade etmeyecek. Bugün arttırılmadığı taktirde kartımı iptal edip Yapı Kredi Bankası'ndaki hesabımı kapatacağım.

Şeyda 48 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön