31 Ekim 2016 #6826419

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kopyalanması

18/10/2016 Tarihinde kredi kartımdan yaklaşık olarak 40 tane işlem yapılmak istenmiş ancak kabul edilmemiş en son 2 kere 135.90 TL'den toplam 271,80 TL'lik işlem yapılmış. Bu konuda zaten bu tutarın ödenmesi üzerine dilekçe yazdım. Ancak beni sinirlendiren konu şurası. Herhangi bir banka yüksek tutarlı bir işlem yapıldığında uyarı maksadında mesaj atıyorken gün içinde 40 işlem yapılmaya çalışılmış ancak bana hiçbir uyarıda bulunulmamış. Bu alışveriş 18/10 tarihinde yapılmış bense 3 gün önce fark edebildim, bankalar bugün açıldığı içinde dilekçeyi bugün yazabildim. Bu paranın peşinde olduğum gibi bu ihmalkarlığın da peşindeyim. Bana yapılan geri dönüşleri ve olayları buradan yazmaya devam edeceğim.

Göktuğ 475 Okunma

Cevaplar

  • Göktuğ03 Kasım 2016

    Bankadaki yetkiliyle konuştuğumda paramın geri verilip verilmeme olasılığını sordum. İki şıkkında olabileceğini söyledi bana. Sonrasındaysa şu soruyu yönelttim, 'Gün içinde 30-35 işlem olmuş ve bunlar reddedilmiş. Hepsi yüksek tutarlar olmasına rağmen herhangi bi şekilde bankadan uyarı mahiyetinde tek bir mesaj dahi almadım. Bu bir ihmalkarlık değil mi? Mağdur durumda olmamda bankanızın da payı var. ' dedim. Oda bana hak verdi. Tekrar soruyorum acaba ne olsa bana hesabım hakkında uyarı vereceklerdi? 30-35 tane reddedilen farklı farklı sitelerden yapılmış alışverişlerde verilmiyorsa bu uyarı, ne zaman verilecek? Not: Dilekçeyi göndereli 3 gün oldu, herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Aradığımda incelendiğini söylediler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön