29 Ocak 2014 #2264779

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kampanya Puanları Yatırılmıyor!

Yapı Kredi Bankası World kartımın kullanılabilir puanlarını internet bankacılığı üzerinden takip etmekteyim. Ancak internet bankacılığında kampanyalardan kazanılan puanların detaylarının gözükmemesi bu puanların kullanımı ile ilgili mağduriyet yaşamama sebebiyet vermiştir.


İnternet bankacılığında sadece toplam puan tutarı gözükmekte, bu puanın hangi kısmının hangi kampanyadan kazanıldığı anlaşılmamakta, dolayısı ile ilgili puanın son kullanma tarihi de öğrenilememektedir.


Yatan puanın hangi kampanya ile ilgili olduğu bilgisi sağlanmadığı için kullanamadığım 111 TL puanın geri yatırılmasını ve Hepsiburada kampanyasından kazanılması gerektiği halde hesabıma yatırılmayan 75 TL puanın yatırılmasını talep ediyorum.

Emre 110 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön