14 Ocak
Yorum Yap
#11445412

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı İcra Takibi!

Kredi kartı ve esnek hesabımı ödeyemediğim için banka tarafından taksitlendirildi ancak 1 taksit geciktirdiğim için Av. İcra takibi başlattı, itiraz da bulundum çünkü borcumu kendileri taksitlendirdi ayrıca ana paranın neredeyse 2 mislini talep ettirler uzlaşmak istediğimde ise biz size dava açtık masraflar dahada arttı tazminatıyla birlikte ödeyeceksiniz diyorlar, insanlar bu kriz zamanın da bu kadar mağdur edilmesi ne kadar doğrudur? Şikayetçiyim.

İlyas İlyas 438 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ocak

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler