26 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Hesap Özeti Göndermiyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan kullanmakta olduğum kredi kartına ilişkin hesap özetleri son ödeme tarihinden sonra elime ulaştırıldığı ve çevreye katkı sağlamak amacıyla e-mail yolu ile kredi kartı hesap özeti talebinde bulundum. Birkaç ay düzenli olarak hesap özeti tarafıma ulaştıktan sonra bu ay yani kasım ayı da dahil olmak üzere son dört ayda tarafıma herhangi bir hesap özeti gönderilmedi.

Ekim ayında yaptığım başvuru üzerine son 6 aylık ekstreler posta ile tarafıma gönderildi. Gönderilmeyen ekstreler nedeni ile ortaya çıkan gecikmeler için tarafımdan yaklaşık 200 TL faiz adı altında para alındı. Bunu belirtmeme rağmen yapabilecekleri bir şey olmadığı söylenildi. Y. Kredi bildirim yapmıyor!

Cahit 484 Okunma

Cevaplar

  • Cahit01 Aralık 2014

    Yok postada yaşanan sıkıntı yok bilmem ne. Kendi üzerlerine alınmadıklarından sorumluluğu başkası üzerine atıyorlar. 5 kez telefonla görüşmüş olmama rağmen hala e-posta yolu ile bildirim yapılamıyorsa bu bankanın beceriksizliği, iş bilmezliği ve müşterisine ilgi göstermeyeni olarak algılanmalı. Defalarca arama yapmış olmama rağmen bana hala başka ne şekilde hesap ekstresi öğrenebileceğimi bahsediyor. O kadar elim boş olsaydı zaten yapardım. Bir bankanın görevi müşterisine çözüm yolu üretmek iken bu banka dolambaçlı yol seçiyor ve haksız olarak elde ettiği parayı meşrulaştırıyor. Yazıklar olsun yapı kredi. Seninle bu saatten sonra çalışmıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön