19 Eylül 2013 #2020666

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Hesap Özeti!

Her ay mailime gelen kredi kartı ekstrem bu ay gelmedi. Yapı Kredi Bankasının sitesine girdim ve online yardıma başvurdum. Orada karşıma çıkan kişiye derdimi anlattığımda bana bankayı aramamı söyledi (4440444). Ben neden bankanın hatası için telefon parası ödeyeyim ki?

Zeynep 140 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep19 Eylül 2013

    Buda bana gönderilen ve yardım ettiklerini zannettikleri mail Sayın ZEYNEP HÜLYA ÇETİN, Öncelikle konuyu ilettiğiniz için teşekkür ederiz. İnternet mesajınızda iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak asıl kart sahibinin 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını arayarak müşteri temsilcilerimize ulaşmasını rica ederiz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi ilişkilerimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Zeynep19 Eylül 2013

    Mesajımı okumadan mı cevap yazıyorsunuz anlamıyorum? Ben diyorum ki neden bankanın hatası yüzünden aramak zorunda kalıyorum? online yardım ne diye var? online yardımda hiç yardımcı olmadılar. Aynı sizin verdiğiniz cevap gibi bankayı arayın denildi. Benim telefonumda dakikalarım sınırlı. Ve ben buraya şikayet yazarken telefon numaram da ekli. Siteden alsanız numaramı arasanız daha iyi hizmet vermiş olmaz mısınız? Ayrıca şikayetlerimi sizin sitenizden yada müşteri hizmetlerinizden yapmam. Buradan yaparım ki nasıl yardımcı oluyorsunuz müşterilerinize herkes görsün.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2020666 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön