27 Ağustos 2013 #1979383

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Harcama İtirazı!

Son birkaç aydır kartımdan internet üzerinden yapılmış bana ait olmayan harcamaları bankaya şikayet ettim. Yapmış olduğum şikayet dilekçemin tarihi 01 Ağustos, fakat bugün gelen ekstreye göre benim dışımda birisi şikayet tarihimden önceki bir tarihte alışveriş yaptığı gibi bazı kalemleri iptal de etmiş.


Bankayı aradığımda bir sürü şifre ve kimlik bilgisi girdikten sonra ulaşabildiğim müşteri temsilcisi kartım üzerinde yapılan bu alışveriş, iadeler hakkında hiçbir bilgi veremiyor. Bu bankanın güvenilirliğini sorgulamaktayım. Kartım hakkında bilgi verebilecek makamlara ulaşamadığım için Savcılığa ve tüketici mahkemesine suç duyurusunda bulunacağım.

Ekin 81 Okunma

Cevaplar

  • Ekin04 Ekim 2013

    Şu anda 64 gün oldu ortada ne bir bilgi var ne de ulaşabileceğim ve konu hakkında ilerleme kaydedebileceğim bir yetkili!

  • Ekin29 Ağustos 2013

    Bankanın bana verdiği bilgiye göre kartıma para iadesini alışveriş yapılan bazı firmalar iade etmiş. Buna göre 10 farklı firma aynı gün 26 Temmuz 2013 tarihinde kartıma paramı iade etmişler ..İlginç. Bu bankanın ciddiyetinden ciddi olarak şüpheleniyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön