26 Ekim 2016 #6785734

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Haksızlığı Sonucu Ortaya Çıkan Mağduriyet!

21.10.2016 tarihinde kredi kartı bilgilerim çalındı ve bu şekilde işlemlerde bulunuldu. Ardından banka ile görüşüp kartımı iptal ettirdim ve bu işlemin bankaca işleme alınıp mağduriyetimin giderilmesi için söylenen dilekçeyi yazıp söylenen numaraya aynı gün faksladım. Ardından cumartesi aradım faks ulaşmamıştı pazartesi tekrar arayın dediler. Pazartesi aradım yine ulaşmamıştı tekrar fakslayın dediler. Tekrar faksladım hem de defalarca. Hepsininde iletildi raporları mevcut. Salı tekrar aradım faks yine ulaşmamış. Müşteri temsilcisi tekrar faks çekin demekte. Bu süreçte kredi kartı hesap kesim tarihi geldi ve bu haksızlık işlemleri benim hesabıma yansıdı. Şimdi bunları ödemek zorunda kaldım. Haksızlık ki bir banka ve müşterileri için en önemli olaylardan biri ancak böyle bir olay karşısında bankanın ilgisizliği, mağdur müşteriyi daha da mağdur etmek çok ama çok yanlış bir şey.

Onur 2.574 Okunma

Cevaplar

  • Onur26 Ekim 2016

    Robot tarafından yapılan yorum ve sorunumla ilgili hiçbir artı değeri yok. Belirtildiği gibi firmaya da yazdım. Gelişmeleri paylaşacağım. Ancak firma mağdur müşterilerine hiç değer vermemekte her süreçte bunu görmekteyim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön