26 Mart 2013 #1708487

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Güvencesi Primi Alıyor!

Yaklaşık 4 ay önce YKB müşteri yetkilisi beni arayarak KK Güvencesinden bahsetti ve bu sigortayı yaptırmam halinde, eğer kredi kartı borcumu düzenli ödersem herhangi bir ücret tahsil edilmeyeceğini söyledi. Bir kaç defa bu detayı kendisine sordum ve aynen bu şekilde tekrarladı. Ancak 3 aydır ekstreme KK Güvence bedeli adı altında çeşitli ücretler yansımakta. Böye büyük bir kuruma bu şekilde yanlış bilgilendirme ile müşterileri yanıltmak hiç yakışmıyor. Az önce aynı bankadan olan 2 kredi kartımı iptal ettirdim. Maduriyetimin giderilmemesi durumunda tüm kredi kartı ve hesaplarımın iptalini isteyeceğim.

Çiğdem 25 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1708487 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Çiğdem02 Nisan 2013

    Bugün itibarıyle Yapı Kredi Bankası tarafından maduriyetim giderilip sorunum çözülmüştür. Bir daha benzer sorunlar yaşamamak dileğiyle, teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön