29 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Güvencesi Primi Adı Altında Kesinti Yaptı!

Yapı Kredi Bankası'ndan almış olduğum kredi kartı ekstreme kredi kartı güvence primi adına, benden para kesmekteymiş ve 3 yıldır kullanıyorum daha yeni farkına vardım. Kredi kartı güvencesi adında bir sürü para kesilmiş ben böyle bir güvence istemedim varsa mail adresime gönderin dedim gönderdik dediler ama herhangi bir şey göndermediler.


Ben Yapı Kredi Bankası'yla anlaştım. Hayat sigortası adında son aylarda paralar kesilmektedir. Yapı Kredi Bankası aradım. 444 0953 numaralı telefonu aramamı söylediler. Aradım ben sözleşmemde böyle bir şey imzalamışım benim kartım 3 yıllık ne zaman gidip de böyle şey imzaladım varsa göndersinler, bu kesilen paraların iadesini istiyorum. Şikayetçiyim.

Altan 78 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön