22 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Güvencesi Primi Adı Altında Alınan Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi bankasından almış olduğum kredi kartı ekstreme kredi kartı güvence primi adına, benden para kesmekteydi. Bunlar daha önceden 5 6TL civarındaydı zaman geçtikçe tabiki bu ücret arttı ve şuan 21, 34 TL bende bankayı arayarak iptal edilmesini istedim.


Banka bana, bunun sigortayla alakalı olduğunu söyleyip 4440953 numarayı aramamı, yardımcı olacaklarını söylediler ve aradım, iptal edilmesini istedim, kabul ettiler. Müşteri danışmanına sordum, bu kredi kartı güvencesi ne diye bana yansıtılıyor? Eğer işsiz kalırsam banka kredi kartı borcumu ödüyormuş böyle söyledi. Bende bu zamana kadar ödenen paraların iade edilmesini istedim. Yardımcı olamayacaklarını söylediler. Sesimi buradan duyurmak istiyorum, bu zamana kadar alınan paraların iadesini istiyorum.

Orhan 94 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 1916803 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön