27 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Gönderiyorlar Ama Kullanıma Açmıyor!

Yapı Kredi tarafından 04.02.2013 tarihinde arandım ve bana kredi kartı göndermeyi teklif ettiler, kabul ettim. 1 gün içinde kartım basıldı ve bana gönderilmek üzere yola çıktı. Kart 14.02.2013 tarihine kadar kuryede kaldı. Defalarca kez aramama rağmen, bugün yarın getiriyoruz diyerek ertelediler ve sonunda teslim ettiler.

Kartın tesliminden sonra sözleşmenin bankaya ulaşmasının ardından 6 iş günü içinde kartımın kullanıma açılacağı söylendi. Bugün 9. iş günü. (Taşrada olsam anlarım ama İstanbul'dan yola çıkıyor.)Bankayı bugüne kadar en az 4 kez aradım. Ancak her seferinde "kartınız açılmamıştır, beklemeniz gerekiyor) şeklinde yanıt aldım.Bu belirsizlik ve düzensizlikten şikayetçiyim.

Fatih 42 Okunma

Cevaplar

  • Fatih04 Mart 2013

    Şikayetim okunsaydı zaten çağrı merkezinize bildirim yaptığımı görülecekti. 3 işgünü sonra gelen bu işlevsel cevap için teşekkür ederim(!)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1657474 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön