05 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Dağıtımını Profesyonel Şirketlere Yaptırın!

Geçen hafta içinden beri Yapı Kredi Bankası Opet Worldcard'ım dağıtım bölgesinde Aktif İleti kuryesinin keyfini bekliyor. Müşteri temsilcilikleri yok, ulaşabileceğiniz bir telefonları yok, adresi bilinen bir şube ya da merkezleri yok, çalışır durumda bir web siteleri bile yok. Adeta hayalet bir şirket.


Yapı Kredi Bankası'nı 3 gün içinde 7-8 defa aradım. Arasınlar beni, ben gidip alayım dedim ama nafile. Her seferinde acil diye sadece not düştüler. Bugün bankayı arayarak kart elime ulaşmadan kartı kapattırdım.


Ayrıca Opet'ten de bir daha yakıt almayacağım. Her ay ekstresi 3 bin TL üzerinde olan bir müşteri olarak böylesine gayri ciddi ve amatör merdiven altı şirketlerle çalıştığı için Yapı Kredi Bankası'nı suçluyorum!

Zafer 265 Okunma

Cevaplar

  • Zafer07 Mayıs 2014

    Yapılan bilgilendirme de verilen cevap tamamen savunmacı ve sorulan soruların hiçbirisine cevap vermemektedir. Nisan'ın 28 inde gönderinin dağıtıcı şirkete verildiğini söylüyorsunuz ama 7 gün içerisinde hala müşteriye iletilememiş olmasını bir gecikme olarak görmüyorsunuz. Bence sıradan bir kargo şirketi ile çalışın, müşteri memnuniyeti çok daha yükselecektir. Zira adamlar yakın bölgelere aynı gün içerisinde Edirne'den hakkariye bile 1 gün arayla dağıtım yapıyorlar. Ayrıca dağıtım şirketinin bırakın müşteriyi sizin bile not bırakmak dışındada bağlantıya geçebileceğiniz herhangi bir iletişim aracının olmamasından bahsetmemişsiniz bile. Netice de asıl suçlu olan dağıtım şirketi bu süreçten en zararsız çıkan oluyor. Müşteri kartından oluyor, banka müşterisinden oluyor, dağıtıcı ise hiç bir zarar görmeden yoluna ve sizden aldığı arka ile aymazlığına devam edecektir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön