11 Nisan 2013 #1737510

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu!

18. 03. 2013 tarihinde saat 09:28 de 4440444 numaralı yapı kredi bankası müşteri temsilcisi **** ***** tarafından world kart kredi kartı sahibi olmam için telefondan arandım. kabul ederek onayladım.


Cevap olarak posta yoluyla bankadan gelen evrakta 18. 03. 2013 tarihinde ki world kart kredi kartı başvurumda ki onaylanmayışın sebebi olarak ''worldcard başvuru formu ve üyelik sözleşmesi üzerindeki imzalarınızın farklı olması'' ibaresi bulunuyor.


Müşteri yetkilileri ve temsilcileri bu tarihte böyle bir kredi kartı başvurusu olmadığını ve böyle bir çalışanlarının da olmadığını belirtti buda ayrı bir şüphe uyandırdı.

Erkan 554 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön