18 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatının İptalini Yapmıyor!

Yapı Kredi Bankası kredi kartı sahibiyim. 15 Eylül 2013 tarihinde tarafımdan istenen kredi kartı üyelik ücretinin iadesini istiyorum. Uzun zamandır kredi kartı kullanıyorum kartımın hiçbir borcunu geciktirmedim.


Daha önceki yılda aynı şikayette bulunmuştum iadesini yapmıştınız. Şimdide alınan üyelik ücretimin hemen iade edilmesini istiyorum. Eğer aidatın iadesi yapılmazsa bir sonraki hesap kesim tarihine kadar kartımı iptal ettireceğim. Ayrıca beni bu normal bir şeydir vs. vs. diyerek aramayın. Ben aidat falan ödemek istemiyorum. Almayan bankalar çok var alternatifsiz değilsiniz.

Müşerref 39 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön