17 Ocak 2014 #2240409

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Sayın Yapı Kredi Bankası yetkilileri;
Her yıl üyelik aidatı sendromu yaşatmanızdan bıktım. Kredi kartı almamız için telefonlarımıza sürekli mesaj atıp yada arayıp kart almamız için özel ricalarda bulunuyorsunuz sonra yıllık üyelik aidatı almak için her şeyi yapıyorsunuz.


Uzun lafın kısası konu hakkında bir çok yargı kararı ve ayrıca Yargıtay kararı olmasına rağmen kredi kartlarıma 75,00 TL+35,00 TL: 110,00 TL üyelik aidatı tahakkuk edilmiş durumda.


Lütfen yasal olmayan bu ücretleri iptal ederek hesabıma geri ödeyin. Aksi halde yasal yollara baş vurup faizi ve avukatlık ücretleriyle birlikte tarafınızdan talep edeceğimin bilinmesini rica ediyor en kısa sürede cevabınızı bekliyorum.

Mustafa 58 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Şubat 2014

    sizin için buradayız diyorlar ama sadece menfaatleri için oradalar bizi yürüyen para olarak görüyorlar...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön