10 Nisan 2013 #1736151

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatına İtiraz Ediyorum!

1994 Yılından belli Müşterisi olduğum (müşteri no: 57066754) Yapı Kredi Bankası, Tarafından bu güne kadar tarafımdan tahsil edilmiş Kredi kartı aidatı ve Hesap İşletim Ücreti adı altında ödemelerle 4822 sayılı kanun ve 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun ilgili maddeleri uyarınca Ankara Yıldız Şubesine dilekçe vermek istedim fakat dilekçemi almadılar.


Bu istek uyarınca mahkeme kararı olmasına rağmen haksız alınan kredi kartı ve hesap işletim ücretlerini ödememekte ısrar eden bankadan şikayetçiyim. En kısa zamanda ödediğim bu paraları geri almaya çalışacağımı ve müşterisi olmaktan da vazgeçeceğimi banka yetkililerine bildiriyorum.

Halil 52 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön