17 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Problemi!

Yapı Kredi Bankası'na ait 500 TL 'lik kredi kartını kullanmaktayım. Bankanın nakit çekim ve diğer uygulamalardaki faiz ve tutarlarına hiçbir itirazımız olmayıp kullandığım bedelin faizini ödemekteyim fakat bugün itibarı ile kartıma ödeme yapmak istediğimde 87 TL kart ücreti yansıtılmış müşteri temsilcilerine telefon ile ulaşıp haksız yasal olmayan bir uygulama yaptığını hesabımdan düşmesini istememe rağmen aidatın iptali için 750 TL'lik alışveriş yapmamı istemektedir.

Yapılan haksız kazanç uygulamasının borç bakiyemden düşmesini aksi takdirde tüketici hakem heyetine yazılı dilekçe ile müracaat edeceğimi şikayetim var yazımla beraber banka yetkililerine beyan ederim.

Mehmet 75 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön