25 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı!

Banka geçen yıl kredi kartı aidatı almak istediğinde yine itiraz edip iadesini talep etmiştim, ancak bana avans world puan vererek aidat ödemesini bu şekilde yapabileceklerini söylediklerinde kabul etmiştim. Ancak bu sene daha önce vermiş oldukları puanları tekrar tarafıma yansıtarak geçen sene puan adı altında almadığı kredi kartı aidatını tahsil etti. itiraz etmeme rağmen yapabilecek birşeylerinin olmadığını söylediler. Temmuz ayında yeniden kredi kartı aidatı tarafıma yansıtılmaması içinde 3 ay boyunca 1200 TL alışveriş yaptığım taktirde bu aidatı tarafıma yansıtmayacaklarını söyleyerek bir nevi alış veriş yapmaya beni mahkum ettiler. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederim.

Ërsin 218 Okunma

Cevaplar

  • Ërsin30 Haziran 2015

    bankanın cevabı! Referans No..: 4207594 Sayın ersin turhan, öncelikle görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin gözlem ve görüşlerinin bilinmesi hizmet kalitemizin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızda son derece önemli yer tutmaktadır. Bu ilkemizden hareketle; görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, bununla birlikte yazınızın içeriğinde belirttiğiniz masraf ve komisyonların Bankamız Hizmet Komisyon tarifesi doğrultusunda alındığını belirtmek isteriz. 

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön