03 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı

Yaklaşık 8 yıllık Yapı Kredi müşterisiyim. 2 yıldır kredi kartı aidatı kesiyorlar, bununla ilgili geçen yıl müşteri hizmetlerini aradığımda 3 ayda belli miktarda harcama yaparsam iadesini yapacaklarını söylediler, söz veremeyeceğimi söyledim tekrar bizi ararsınız yaklaşık 10 yıllık müşterimiz olduğunuzu söylerseniz iade ederiz dediler, sözümde duramadım, tekrar kestiler, iadesini istedim, mümkün değil dediler, görüşme kayıtlarını dinleyip dönüş yapmalarını istedim. 10 ay oldu hala dönüş yapmadılar, defalarca aramama rağmen. Üstüne 2016 yılının aidatını da kestiler. Müşterilerine karşı bu kadar ilgisiz, sorumsuzca davranmak yakışmıyor. 2 yıllık kredi kartı aidatlarımın iadesini talep ediyorum.

Güler 58 Okunma

Cevaplar

  • Güler05 Şubat 2016

    Müşteri hizmetlerine maalesef ulaşmak mümkün değil! Bu sebepten şikayetimi buradan bildirmek durumunda kaldım. Ben Kart ücretlerimin iadesini istiyorum. Konuyla alakalı dönüş yapılırsa çok memnun olurum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön