26 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidat Kesinti Ekstresi Talebine Olumsuz Yanıt

Bankanın yıllardır kredi kartını kullanmaktayım. Bankadan geçmişe dönük olarak kredi kartımdan yapılan aidat ve diğer kesintilerin ekstresini üç kez kez yazılı istemiş olama rağmen her seferinde olumsuz yanıt aldım. Banka her seferinde bana e-mail göndererek "Kesintiler yasaldır" diye döküm vermeyi red etti.


Kesintiler yasal olabilir lakin, vatandaş olarak benim geçmişe dönük hesap dökümü talebinde bulunup bunları almamın da yasal hakkım olduğunu banka bilmiyor mu acaba? Olumsuz yanıt alacağımı bile bile bugün yine yazılı olarak başvurdum bakalım. Tekrar olumsuz yanıt almam halinde yasal yollara başvuracağımı bankaya buradan bildiririm.

Kadir 250 Okunma

Cevaplar

  • Kadir02 Aralık 2014

    malesef olumsuz e-postalardan başka bir çözüm üretemiyor Yapı ve Kredi Bankası.... toptan sıfır

  • Kadir26 Kasım 2014

    internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de ilettim bir kaç kez ama olumlu yanıt alamadım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön