13 Şubat 2013 #1628439

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Üyelik Ücret İptali Ve İadesi İstiyorum!

Bankanızın **** 3441 8134 **** numaralı WorldCard kredi kartı sahibiyim. Yaptığım harcamalara da bakılacak olursa sadık bir WorldCard kullanıcısıyım. Ancak her yıl Yapı Kredi bankası kredi kartım için Üyelik Ücreti adı altında ekstreme ücret yansıtılmaktadır. Ancak çevremdeki WorldCard kullanıcılarının Üyelik Ücretleri iptal ediliyor. Ama benim talebim kabul görmüyor.


Ocak 2012 hesap özetime yansıtılan 60,00 TL değerindeki Üyelik Ücreti'nin iptal edilip hesabımdan düşülmesini ve geçmiş yıllardaki Üyelik Ücretlerin iadesini istiyorum. Kanun ve mahkeme kararlarına aykırı olan bu durumun derhal düzeltilmesini, düzeltilmez ise Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı şimdiden bildiririm.

Şennur 234 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön