18 Nisan 2013 #1750577

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Ücreti!

Yapı Kredi’den kullandığım kartımdan 60TL aidat alınmıştır. Müşteri hizmetlerini arayıp iptalini istediğimde ise bana 2 farklı taahhütte bulunursam iptal edebileceklerini söylediler.Ben ise bunun taahhüdünü veremeyeceğimi, ücretin iptalini istediğimi yineledim. Aksi taktirde kartımın kapattıracağımı dile getirdim.


Müşteri temsilcisi ise kartı kapatsanız dahi bu ücreti ödemekte zorunlu olduğumu, aksi taktirde kart kapalı dahi olsa faiz işleyeceğini söyledi.Bende borcu ödedikten sonra kartı kapattırdım.Yapı Kredi gibi kurumsal bir firmanın bu denli kazanç sağlamaya çalışması, ben ve benim gibi birçok insanı mağdur etmektedir.Ödemiş olduğum 60 TL’lik kart ücretinin iade edilmesi istiyorum.

Soner 59 Okunma

Cevaplar

  • Soner15 Mayıs 2013

    Sayın yetkili; 18 Nisanda bulunduğum şikayetle ilgili olarak tarafıma ilgili kurum tarafından herhangi bir dönüş olmamıştır.Maduriyetimin giderilmesi konusunda yardımlarınızı arz ederim. Saygılarımla.

  • Soner03 Mayıs 2013

    İlgili şikayetimle ilgili herhangi bir gelişme yoktur. Yardımlarınızı arz ederim. Saygılarımla.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1750577 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön