Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Ödeme Ertelemesi Yapmıyor

Jvc Jvc28 Mart 14:52

Ay sonu ödemem gereken kredi kart borcumun, korona virüs tedbirleri kapsamında öteleme yapılacağını cumhurbaşkanımız tarafından söylendikten sonra, bugün müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım. Banka bana kredi kartımın. Ödeme miktarını öteleme bileceklerini, kalan kısmı ise aylık faiz leterek yapabilecekleri söylediler. Bu durumda kabul etmeyerek kapattım. Bu durum bize ne gösterdi, herkes devlet bankaları ile çalışmalı. Bende bu korona virüs işi hallolduktan sonra 15-20 yıllık bank. İlişkimi kesip herhangi bir devlet bankası ile çalışacağım. Yazıklar olsun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 30 Mart 15:05

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 28 Mart 14:53

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler