16 Aralık 2019
#13221109

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart İptal Edememe Sorunu!

Kartı kullanmadığımı ve kırıp attığımı defalarca arayan müşteri hizmetlerine söylememe, ve kart iptal işlemlerimin her aradığımda “tamam efendim hemen iptal işleminizi başlatıyoruz” gibi tanımlarla geçiştirilmesine ek olarak şu an eski adresime yeni kart gönderimi yapıldığını mesajla ileten anlayışsız banka Yapı Kredi. Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız çünkü benden tanımlanmamış şifremi, kırıp attığım kartın cvv kodunu isteyip duruyorlar. Bıktım artık. Kartımı iptal edin. Kullanmıyorum. Neden bir insanı iptal ediyoruz yalanıyla mağdur ediyorsunuz. Yeter.

Kevser Kevser 1.792 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kevser17 Aralık 2019

    Geri dönüş yapamıyorum. Müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Gün içinde dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Aralık 2019

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Aralık 2019

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler