28 Ocak 2014 #2260276

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Daha önceden maaş hesabı olarak kullandığım Yapı Kredi Bankası hesabıma bağlı kredi kartım var. Bu kartın otomatik ödemesi bu hesaptan yapılıyor. Ben de her ay kredi kartı borcum ne kadar ise o kadar bu hesaba para aktarıyorum.


16 Ocak 2014 tarihinde kredi kartımın otomatik ödemesi yapılacağı gün hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş ve kredi kartı ödemem ek hesaptan tamamlanmış. Başka bir amaç için kullanmadığım ve bize de maaş hesabı iken sahip olduğunuz haklarınız devam edecek denilmesine rağmen bu hesap işletim ücreti neden kesiliyor.


Bu konuda çözüm sağlamazsanız tüketici haklarına gideceğimi belirtmek isterim. Kredi kartı aidatının bile artık alınmadığı bir dönemde nasıl olur...

Orhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Orhan19 Mart 2014

    Yapıkredi ile çalışmalarımın son günleri

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2260276 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Orhan01 Şubat 2014

    Demek ki yapı kredi kalitesizliği bu işte. Garanti bankası aynı gün aramıştı ve çözüm olumluydu...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön