04 Eylül 2013 #1992300

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan 2011 yılında bireysel kredi kullandım. 2 yıldır taksitlerimi ödemekteyim. ve iki yıldır kredi hesabımdan hiç hesap işletim ücreti kesilmedi. Kredi sözleşmesi imzalarken de bu şekilde bilgi verilmişti. Ancak ne olduysa, 2013 Haziran ve Temmuz aylarında sadece ve sadece kredi ödemek için kullandığım hesabımdan 50+50 TL hesap işletim ücreti kesildi.


Bu ücretleri hiçbir şekilde kabul etmem söz konusu olamaz. Kredi ödemesi dışında tek bir işlem yapmadığım hesaptan kesinti yapılması bankacılık tutumuna yakışmamaktadır. Konu ile ilgili 444 0 444'ü aradım. 1 hafta içinde geri dönüş yapılacağı bilgisi verilse de 1 ay geçmesine rağmen dönüş yapılmadı. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Arman 40 Okunma

Cevaplar

  • Arman20 Şubat 2014

    4 farklı bankadan bireysel kredi kullandım. Sadece Yapı Kredi Bankası kredi için kullandığım hesap üzerinden hesap işletim ücreti aldı. Aslında bunun adı almak değil çalmak. Faiz ücreti düşük olduğu durumlarda dahi her yıl ödeyeceğiniz 100 TL'nin üzerinde hesap işletim ücretlerini dikkate alın ve başka bankaları tercih edin.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1992300 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön