05 Nisan 2013 #1727435

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Kredi Akay şubesinden 30/03/2011 tarihte araba kredisi çekmiştim. Her ay kredi bölümü düzenli olarak ödemiş bulunduğum halde , ödemelerim gecikmiş gözüküyor ve ben bunu mart 2013 tarihinde gelen bilgilendirme mektubu ile öğrenmiş bulunuyorum. İlgili şubeyi aradığımda bana bu gecikmelerin"hesap işletim ücreti kesildiği"için olduğunu söylediler. Biz böyle bir hesap kesim işletim ücreti kesintisi için bilgilendirilmedik kredi çekerken. İlgili şube bilgilendirilmiş olmanız gerek, birşey yapamayız dedi, düzeltme yapılması talebimizi dikkate almadı. Mağduriyetimin düzeltilmesini istiyorum.

Hülya 55 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1727435 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Hülya06 Nisan 2013

    Yukarıdaki mesajıma ilaveten şikayetimi daha açık bir şekilde ifade etmem gerekirse,benim anlayamadığım nokta neden kredim bozuluyor,madem böyle bir hesap işletim ücreti kesiyorsunuz kredimi bozmadan ayrı bir borç olarak gösterseydiniz,her ay tıkır tıkır ödememe rağmen 50 tl lik kesilen işletim ücreti yüzünden hangi gerekçeyle kredim bozuluyor. her ay ödediği tutarı ödeyen bir insan 50 tl lik işletim ücretini mi ödemeyecek ! Neden banka beni bu işletim ücreti hakkında bilgilendirmedi. Bütün ses kayıtlarım ,görüşmelerim incelensin..2 yıl boyunca hangi ara ödemeleriniz gecikti ,hesap işletim ücreti sebebiyle borç durumunuz şöyle şöyle gözüküyor denildi (sözüm ona gecikmede bildiğiniz gibi haberim olmadan kesilen hes.işl.ücreti sebebiyle olan durumdur.) Ben mağduriyetimi ispat eden düzeltme yazısı istiyorum Y.kredi Akay şubesinden. Eğer bu düzeltilme yapılmazsa hakkımı en üst mercilerde arayacağımdan şüpheniz olmasın.çünki ben gerçekten ciddi şekilde mağdur durumdayım. saygılar,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön