28 Ağustos 2013 #1980119

Yapı Kredi Bankası Kredi Dosya Masraflarının İadesi!

2006 yılında Yapı Kredi Bankası Bakırköy çarşı şubenizden kullanmış olduğum konut kredisi için benden kesmiş olduğunuz kredi dosya masrafı, eksper masrafı v.s tüm kesintilerin tarafıma bildirimi, ayrıca 15 yıllık kredimi 3 yıl ödedikten sonra tamamını kapattığımda benden alınan dosya kapatma masraflarının belgelerini tarafıma göndermenizi istiyorum.


Konut kredisi sözleşmelerinizin tek taraflı ve tamamen banka çıkarları doğrultusunda hazırlandığı ve bu sözleşmelerin yasal olmadığı mahkemelerce kanıtlanmıştır. Tüketici hakları hakem heyetleri de bu konuda sıkça tüketiciler lehine kararlar almışlardır. Bu konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yıldırım 55 Okunma

Cevaplar

  • Yıldırım31 Ağustos 2013

    Nerde görülmüş davacı olanın ,davalının peşisıra gezdiği , Bankacılık sektöründe , Müşteri bilgilendirme ve gerektiğinde belgeleri tarafına göndermeleri zorunludur.Ben hakkın olan ve tarafımdan kesilmiş bütün alacaklarımı yasal faizi ile istiyorum.

  • Yıldırım31 Ağustos 2013

    Tüketici haklarının iadesini yapmamak için 40 dereden su getiriyorsunuz ama bu dava burda bitmedi gerekirse en yetkili mercilere bile gideceğim. hakkım olanı iade alıp butün TÜRKİYE ye sanal ortam üzerinden yayacağim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 1980119 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön