05 Mayıs 2015 #3221503

Yapı Kredi Bankası Kredi Dosya Masrafı İadesi Yapılmadı!

Yapı Kredi Bankası'ndan çekmiş olduğum kredinin dosya masrafı için Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum. 13/03/2015 de karar bağlandı ve kazandım 13/03/2015'den bu yana 2 ay oldu hala dosya parasını yatıracaklar. Şubeye gidiyorum merkeze atıyor suçu, merkezi arıyorum onaylanması bekleniyor diyorlar ya zaten kararı çıkmış bir dava ne onayı. Her aradığımda 20 güne diyorlar ancak çözmemek için diretiyorlar. Yapı Kredi'nin reklamını o kadar güzel yapıyorum ki artık kredi çekmek isteyen kim varsa başka bankalara yönlendiriyorum çözüm süreçleri 0.

Zuhal 200 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 07/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön