01 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Dosya Masrafı İadesi!

Bankanızdan çekmiş olduğum kredinin dosya masrafı için tüketici hakem heyetine başvuru yapmıştım ve başvurum onaylandı İstanbul Sarıgazi şubesine bıraktım ama henüz bir dönüş olmadı lütfen ilgilenilmesini istiyorum. Sancaktepe Kaymakamlığı karar No.: 2015 /48**.

Ali 219 Okunma

Cevaplar

  • Ali12 Haziran 2015

    Merhaba Yıllardan Beri Kullanmış Olduğum 2 Ayrı Hesap Kartımı 4 Ay Önce İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Şubesinde Kapatmak için Başvurdum Ve Evrakları imzalatıp Tamam işleminiz gerçekleşmiştir denildi Ve Dün Bankaya Gittiğimde Hesap kartlarımın kapanmadığını gördüm nedenini sorduğumda bir bilgilendirmenin olmadığını söylediler. Bu nasıl bir Çalışmadır. Kimi kandırıyorsunuz. Bir An Önce Halledin Gerçekten Sıkıldım Sizin bankanızın saçmalıklarından... .

  • Ali11 Haziran 2015

    Şubeye Gittim Evrağımı vereli 15 Gün Oldu Ve Kimse ilğilenmedi hesabınıza yatmadımı falan dediler sadece sözle 1 ayı buluyor buradan bakılmıyor denildi bu nasıl bir anlayıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön