28 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Bitti Borcumuz Bitmedi!

Yapı Kredi Bankası'ndan 2009 yılı Aralık Ayında ev kredisi çektim. 60 ay olarak düzenlenen kredimi her ay düzenli bir şekilde ödeyerek 2014 Kasım ayında kredimi bitirdim. Bankaya borcum bitti diye sevinerek ipoteğimi kaldırmaya gittim. Hiçbir şeyden haberim olmadan.

Ne enteresandır ki 2010 yılında olmayan, 2011 yılından itibaren kesilmeye başlanan bir hesap işletim ücreti peydahlanmış. 2011 yılından itibaren kesilmeye başlanan ve bugüne kadar hiç bilgi verilmeyen, aynı zamanda faizlendirilen 825 TL'lik bir borç olduğunu kredi bitiminde öğrendim. Bankayla benim ve eşim Ali Salih A.'in bütün saygısı ve ilişkisi bitmiştir.

Seda 318 Okunma

Cevaplar

  • Seda04 Aralık 2014

    Henüz çözüme ulaşmadı...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön