03 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası KKB Raporumu Güncellememiş!

Bankanın kredi kart olan borcumdan dolayı yasal takibe 2009 yılında düştüm ve borcumu 2011 yılında ödedim. Konut kredisi için müracaat ettiğimde risk raporunda halen bankaya borcumun olduğu görünmekte ve bu yüzden kredi alamamaktayım.

Borcum olmadığına dair elimde yazı bulunmasına rağmen Yapı Kredi Bankası bunu merkez bankasına iletmediğinden dolayı sorun yaşamaktayım. Alacaklarını almaya gelirken sürekli arayan bankanın borcunu tahsil ettikten sonra bunu neden merkez bankasına 2 yıldır bildirmediğini ve beni zor duruma neden düşürdüğünü merak etmekteyim.

Betül 234 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön