16 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası KKB Güncelleme Sorunu

444 0 449'dan kkb güncellemesi için aradığımda karşıma çıkan tabloda bir azarlanmadığım kaldı diyebilirim. 2011 yılında Mersin Yenimahalle şubesindeki esnek hesabımdan uzun süredir kullanmadığım hesaptan hesap işletim ücretini krediden tahsil etme yoluna gidilmiş ve yasal takibe uğradım. Ben hiç şikayetçi olmadan bu bakiyeyi ödedim. Ardından 2 sene içinde yine bu bankanın başka şubesinden kredi kullanıp kısa vade içinde kapadım.


Fakat başka bankalara gittiğim zaman bu yasal takip halen kapanmamış görünüp 81 kodu veriyor. Ödenmiş olan yasal takiplerde 82 kodu çıkması gerekir. 4440449 dan bunu talep ettik ama sonuçsuz kaldı. Yapı Kredi Bankası 1.bankamdır ve bu kkb min güncellenmesini istiyorum.

Betül 500 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön