25 Mart 2013 #1705791

Yapı Kredi Bankası KK Güvencesi Priminin İptal Edilmesini İstiyorum!

KK güvencesi prim adı altında alınan sigorta ücretini iptal etmek istiyorum. Ama her nasılsa bir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum?Bir an önce bunu iptal etmek istiyorum ve KK güvencesi adı altında tarafımdan alınan tutarların ve 22.10.2012 tarihinde alınan üyelik ücreti diye 55.00 TL tutarın kartımdan düşülmesini istiyorum.

Zeynep 27 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep08 Nisan 2013

    Yapı kredi bankası 22 10 2012 tarihinde benden 55,00 tl aldı. Müsteri hizmetlerini aradım. Alınan Bedelin üyelik kredi kartı işlemi olduğu söylenmedi. Doğru düzgün açıklama yapılmadı. Üyelik bedeli olduğunu geçen hafta olduğu söylendi fakat 3 ay sonra iptal edilmiyormuş. Ben bunun iptal edilmesini istiyorum. Çünkü bana gerekli bilgi vermediniz sonuçta kayıt altında her işlemi kaydediyorsunuz kayıtlara bakınız lütfen ben benden alınan 55,00 ne olduğu söylenmedi alınan bedelin aldığı gibi iptal edilmesini istiyorum. Eğerki proserdürünüz üç aysa bana doğru düzgün açıklama yapılsaydı… Sonra Açıklama bahsetmişken siz benden kk. Güvencesi altında bir bilgi verdiniz. Bende onayladım fakat bana onayladığım anda demedinizki k.k. güvencesini iptal ettiğiniz zaman ödediğiniz tutarlar iade edilmeyecektir. Bunun iptal ettim alınan bedeli iade edin Lütfen eksik bilgi vermeyiniz zaten bir gün geç ödeme yapsak hemen sms bedeli diye 5 tl alıyorsunuz almayı iyi biliyorsunuzda vermeyi bilmiyorsunuz örnek sigortadan yararlanmadığım halde hiçbirşey yapmadığınız halde iptal ediyorum bedeli iade etmiyorsunuz. Bana mesaj atıyorsunuz 30 martta bana şu kadar harcama yaparsanız şu kadar para puan diyorsunuz mesaj atıyorum tarifenin bitiş süresi 24 saat sonra bitiyor. Bu nasıl bir iş aklım almıyor. Lütfen bana yardımcı olmayın bana benden alınanları iade edin lütfen.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön