Yapı Kredi Bankası Kişisel Güvence Sigortası

Alev Alev10 Ağustos 22:46

Benim haberim olmadan Kişisel güvence sigortası adı altında kredi kartımdan para kesilmiş. Önceden bu bankadan kredim vardı Ama kapatalı 1 ayı geçti. Ve Allianz Sigorta adıyla para kesiliyor. Ben krediyi sizden çektim ve tekrar toplu ödeme yaparak kapattım. Şimdi neden bilgim dışında para kesiliyor deyince Allianz Sigorta şirketini aramam söyleniyor. İyi de ben krediyi oradan değil sizden çektim Kredi kapandığı halde neden hâlâ para kesiliyor. Kredi çekerken siz sorumlusunuz da Kredi bitince neden sorumluluk alınmıyor. Ben Allianz Sigorta dan çekmedim. Tüketici heyetine şikayet edeceğim bu bankayı ve hesabımı kapatacağım artık

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 11 Ağustos 09:55

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 10 Ağustos 22:46

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler