24 Mart 2014
Yorum Yap
#2362645

Yapı Kredi Bankası Kişisel Bilgileri Paylaşıyor

2013 Kasım ayında 4440444 numaradan eşimi aramışlar. Ücretsiz izin yada işsiz kalma durumlarında kredi kartı borcunuzu ödeme teminatı altına alan sigorta yapalım ve yıllardır ödemelerini aksatmadan yapan bir gold müşterimiz olduğunuz için ücrette almayacağız demişler. Eşim de onaylamış ve 5 aydır bunun parasını ödüyormuşuz, hesap ekstresinde kısaltmalarla yazıldığı için sıradan alışveriş zannediyordum. Yapı Kredi'yi aradık, hatayı üstlenmediler. ALLİANS ile ortak çalıştıkları için tüm kart ve hesap bilgileri paylaşılırmış! Bunu yapan Alians'mış ama 4440444 ile arıyorlar. Nasıl güveneceğiz? Yapı Kredi Bankası müşterilerinin kişisel bilgilerini 3. şahıslarla paylaşarak suç işliyor. Buna kim dur diyecek?

Barış 208 Okunma

Cevaplar

  • Barış29 Mart 2014

    Yapı Kredi önce suçu sigorta firmasına atıyordu,şimdi iş kişisel bilgileri paylaşma suçuna dönüşünce "yok efendim bizim personel aramış" a döndü.Bi de utanmadan diyorlar ki "savcılığa dilekçe verip ses kaydını dinleyin" . Ses kaydını değiştirip "ücretsiz ise onaylıyorum"u "onaylıyorum" a çevirmişler. Asıl montajcı bunlar !!! Yapı Kredi,bunun sana dönüşü olacak unutma.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Mart 2014

    Sayın Yetkili, 2362645 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler