26 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Kesintiler Bitmiyor!

Bu bankayla iki yıldır çalışıyordum, esnafım, pos cihazı vardı, iki yılda çeşitli kalemler altında sürekli kesintiler yapıldı. Isparta'nın ilçesinde esnafım fakat benim müşteri temsilcim hangi akla hizmetse, Antalya'ya verilmiş, yüz yüze konuşma imkanım yok telefon ediyorum telefonlara bakmıyorlar. Geçen hafta benden yapılan kesintilerin dökümünü bana gerekli izahların yapılabilmesi için mail olarak müşteri temsilcisine attım. Ne bir cevap verildi ne de günlerdir arıyorum telefonuma bakıyorlar. Anlaşılan bu iş Tüketici Hakem Heyeti'ne veya mahkemesine intikal etmeden çözülmeyecek.

Hüseyin 84 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin26 Ocak 2016

    Geçen hafta sizlere de telefonla şikayetimi ilettim, geri dönüş yapılacağını söylemenize rağmen sizden de cevap gelmediği için buraya yazmak zorunluluğu hissettim

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön